O firmie

Historia powstania

Firma SANEN jest owocem współpracy dwóch firm – Monterie oraz MES i powstała 21.07.2014 roku.
Właściciele powyższych firm postanowili utworzyć spółkę, celem zdynamizowania rozwoju i umożliwienia podejmowania się coraz większych zleceń. Dzięki połączeniu sił firma SANEN mogła rozpocząć realizację większych kontraktów.
Obecnie wykonujemy w całej Polsce jak i części Europy instalacje wentylacji, klimatyzacji, wod-kan oraz ogrzewania.
Wykonujemy instalacje sanitarne na budynkach wielko i średnio kubaturowych, przemysłowych, produkcyjnych.
Nakierowani na stały rozwój i kompleksową obsługę właściciele firmy SANEN podjęli decyzje o rozpoczęciu produkcji przewodów wentylacyjnych.
W roku 2015 postanowiliśmy rozszerzyć działalność firmy o produkcję przewodów wentylacyjnych.  W związku z tym, w celu pozyskania środków na rozpoczęcie produkcji, wzięliśmy udział w projekcie Unii Europejskiej dotyczącym możliwości uzyskania dofinansowania na innowacje produktowe.

Po przejściu wszelkich procedur formalnych i szczegółowym zaprezentowaniu produktu jakim jest przewód wentylacyjny, udało nam się przekonać Komisję o innowacyjności naszego przyszłego wyrobu, dzięki czemu udało nam się uzyskać dofinansowanie.

Następnym krokiem w rozwoju firmy SANEN było rozpoczęcie działaności w sektorze budownictwa jedno i wielorodzinnego. W 2018 dzieki nawiązaniu współpracy z deweloperem DEWELO rozpoczęliśmy prace w zakresie nowego kontraktu dotyczącego wybudowania 3 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Decyzja o rozszerzeniu działalności powstała, ponieważ  SANEN stawia na rzetelność, kompleksowość, fachowość, sumienność i jakość wykonania. Stale bada rynek by móc zaoferować Państwu najlepsze dostępne rozwiązania materiałowe i technologiczne.

W związku z szerokim zakresem prac wykonywanym przez firmę SANEN otworzona została nowa spółka. Od roku 2018 struktura firmy wygląda następująco:

SANEN s.c. – firma zajmująca się produkcją przewodów oraz elementów wentylacyjnych

SANEN Sp. z o.o. Sp. k. – firma zajmują się wykonawstwem, projektowaniem instalacji sanitarnych oraz budownictwem jedno i wielorodzinnym

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zespół Specjalistów

Cała kadra nadzorcza posiada wykształcenie kierunkowe.

Gwarancja jakości

Zapewniany niezbędny serwis oraz wsparcie techniczne na czas gwarancji, a także po jej zakończeniu

Kwalifikacje pracowników

Nasi kierownicy posiadają uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych

SANEN s.c. realizuje projekty dofinansowane z funduszy Unii
Europejskiej.