28.07.2017

W dniu dzisiejszym został ogłoszony zwiecięzca postępowania ofertowego (każdej z 19 części), którego przedmiotem jest "ZAKUP ZAAWANSOWANEJ LINII TECHNOLOGICZNEJ NIEZBĘDNEJ DO WDROŻENIA INNOWACJI PRODUKTOWEJ POLEGAJĄCEJ NA WPROWADZENIU NA RYNEK PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH O INNOWACYJNYM POŁĄCZENIU KOŁNIERZOWYM" (znak:  JT/01/05/2017) dla firmy SANEN s.c. z siedzibą w Piekarach Śląskich (41-940) przy ul. Konstytucji 3-go Maja 18.

Szczegóły w zakładce Produkcja -> Roztrzygnięcie postępowania ofertowego.

———————————————————————————————————————————–

29.05.2017

Zapraszamy do udziału w postępowaniu ofertowym, którego przedmiotem jest "ZAKUP ZAAWANSOWANEJ LINII TECHNOLOGICZNEJ NIEZBĘDNEJ DO WDROŻENIA INNOWACJI PRODUKTOWEJ POLEGAJĄCEJ NA WPROWADZENIU NA RYNEK PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH O INNOWACYJNYM POŁĄCZENIU KOŁNIERZOWYM" (znak:  JT/01/05/2017) dla firmy SANEN s.c. z siedzibą w Piekarach Śląskich (41-940) przy ul. Konstytucji 3-go Maja 18 w ilości, terminie i na zasadach szczegółowo opisanych w treści plików, które znajdują się w zakładce "produkcja" na naszej stronie.

———————————————————————————————————————————–

 

14.12.2016

Firma SANEN zatrudni pracownika na pełny etat. Umowa o pracę.

https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-montera-instalacji-wentylacji-CID4-IDjhj8p.html

———————————————————————————————————————————–

12.12.2016

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu odświeżoną stronę firmy SANEN. Strona posiada dodatkowe działy takie jak:

-wynajmem narzędzi – zapraszamy do zapoznania się z ofertą

-produkcja przewodów wentylacyjnych – więcej informacji wkrótce!

-sklep- więcej informacji wkrótce!

Ponadto strona została przystosowana do pracy na urządzeniach mobilnych

                   Firma SANEN jest owocem współpracy dwóch firm – Monterie oraz MES.
Właściciele powyższych firm postanowili utworzyć spółkę, celem zdynamizowania rozwoju i umożliwienia podejmowania się coraz większych zleceń.
Doświadczenie zawodowe właścicieli – mgr inż. Michała Manterysa oraz mgr inż. Jacka Trzeciakiewicza jest bogate i przekrojowe.

Aby móc aspirować o miano fachowców w swej dziedzinie obaj Panowie najpierw ukończyli studia kierunkowe na Politechnice Śląskiej i Krakowskiej na specjalizacji Ogrzewanie Wentylacja i Klimatyzacja.
Kolejnym krokiem po zdobyciu wykształcenia technicznego było zatrudnienie się w firmach zajmujących się wykonawstwem instalacji sanitarnych, następnie objęcie w nich stanowisk kierowniczych i zdobycie uprawnień budowlanych.
Mając już w zanadrzu odpowiednie doświadczenie zawodowe każdy z nich zdecydował się na założenie własnej firmy, które od początku istnienia stale z sobą współpracowały. Niektóre spośród prezentowanych na stronie realizacji projektowych i wykonawczych powstały jeszcze pod szyldem firm Monterie oraz MES.
Świadomi tego jak niewiele znaczy wiedza teoretyczna niepodparta praktyką, przez pierwszych kilka miesięcy działalności Panowie świadomie decydowali się na czynny udział przy montażu instalacji sanitarnych i innych pracach budowlanych.

Nakierowani na stały rozwój i kompleksową obsługę właściciele firmy SANEN podjęli decyzje o rozpoczęciu produkcji przewodów wentylacyjnych.

W roku 2015 postanowiliśmy rozszerzyć działalność firmy o produkcję przewodów wentylacyjnych.  W związku z tym, w celu pozyskania środków na rozpoczęcie produkcji, wzięliśmy udział w projekcie Unii Europejskiej dotyczącym możliwości uzyskania dofinansowania na innowacje produktowe.

Po przejściu wszelkich procedur formalnych i szczegółowym zaprezentowaniu produktu jakim jest przewód wentylacyjny, udało nam się przekonać Komisję o innowacyjności naszego przyszłego wyrobu, dzięki czemu udało nam się uzyskać dofinansowanie.

 

SANEN production rozpocznie swą działalność w 3 kwartale 2017 roku.

Decyzja o rozszerzeniu działalności powstała, ponieważ  SANEN stawia na rzetelność, kompleksowość, fachowość, sumienność i jakość wykonania. Stale bada rynek by móc zaoferować Państwu najlepsze dostępne rozwiązania materiałowe i technologiczne.

mgr inż. Michał
Manterys


Współwłaściciel spółki SANEN s.c.

 

 


mgr inż. Jacek
Trzeciakiewicz


Współwłaściciel spółki SANEN s.c.

 

 


Informacje wkrótce